УФ-ДРУК НА ДЕРЕВІ

УФ-друк на дереві
Дерево - матеріал, який сам по собі виглядає святково і ефектно в інтер'єрі будинків і квартир. Однак його можна зробити ще більш привабливим за допомогою ультрафіолетового друку. Вона являє собою нову технологію, яка з кожним днем набирає популярність.

Завдяки УФ-друку на дереві фахівці наносять різноманітні малюнки, фотографії та візерунки на такі матеріали, як ДВП, ДСП, МДФ.

Особливістю технології є використання особливих світловідбивних чорнила, що застигають під впливом ультрафіолетових променів і надовго зберігають свій колір, яскравість і чіткість. Крім того, фарба виконує не тільки декоративну, але і захисну функцію, оскільки утворює спеціальну плівку, яка збільшує термін експлуатації дерев'яного виробу.

Ультрафіолетовий друк на дереві дозволяє створювати якісні, унікальні зображення на меблевих фасадах та інших поверхнях. Це надає широкі можливості для виробників рекламної продукції і дизайнерів інтер'єрів.
Замовити друк на дереві, дсп, мдф, лдсп в Луцьку
Ціна друку без матеріалів від 320 грн. за м. кв.
Переваги УФ-друку

Нанесення зображень ультрафіолетовим способом має певні переваги:

— дозволяє отримати яскраву, чітку і якісну друк;
— забезпечує стійкість до зовнішніх негативних факторів, в тому числі сонячних променів;
— дозволяє виконувати друк білим кольором;
— відрізняється екологічною безпекою; не має запаху;
— матові фарби не дають відблисків;
— може виконуватися тиражем від 1 штуки; відрізняється прийнятною ціною;
— може виконуватися на виробах будь-якої форми, навіть круглих.


Етапи УФ-друку на деревині

Процес декорування дерев'яних виробів за допомогою технології УФ-друку складається з декількох етапів:

— вибору зображення - це може бути малюнок з каталогу нашої компанії або фотографія, запропонована клієнтом. Основна вимога до зображення - відповідний розмір і висока якість;
— нанесення зображення за допомогою широкоформатного принтера;
— покриття фасадів спеціальним захисним шаром акрилового лаку, який може бути як матовим, так і глянсовим. Це значно збільшує стійкість фасаду до зносу і надає йому блиск.

  УФ-друк на дереві від HATAPRINT

  Наша компанія виконує УФ-друк на різних матеріалах і поверхнях. Ви можете звернутися до нас для декорування предметів з МДФ, ДПВ, ДСП, деревини, композиту. Також ми виконуємо друк на камені та інших матеріалах.

  Ми застосовуємо в роботі сучасне обладнання та якісні чорнило, технологія нанесення яких забезпечує чіткість, яскравість і довговічність картинки.

  Ви можете звернутися до нас для виконання замовлення різного об'єму. Ми виробляємо ультрафіолетову друк на предметах інтер'єру від однієї одиниці, але також виконуємо оптові замовлення.

  Крім того, компанія HATAPRINT:


  — встановлює розумні ціни на продукцію;
  — виконує замовлення клієнтів точно в термін;
  — дотримується технологічні умови при нанесенні зображень, що дозволяє гарантувати якісний результат

   Click to order
   Cart
   Ваше замовлення
   Total: 
   Made on
   Tilda