ДРУК НА МЕБЛЯХ
УФ-друк на меблях

Деревина завжди користувалася популярністю в оформленні інтер'єрів, оскільки цей матеріал відрізняється натуральністю, екологічною безпекою та має красиву текстуру. З давніх-давен з неї будували будівлі, виготовляли меблі і використовували в якості прикраси кімнат. З розвитком технічного прогресу з деревини почали виготовляти ДСП, МДФ і інші матеріали, які відрізняються довговічністю і практичністю, але більш доступні за ціною в порівнянні з деревом.
  Замовити друк на меблях, шафах купе, фурнітурі в Луцьку
  Ціна друку без матеріалів від 320 грн. за м. кв.
  Друк на меблях. Робота №1
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №2
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №3
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №4
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №5
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №6
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №7
  Ціна — від 320 грн.
  Друк на меблях. Робота №8
  Ціна — від 320 грн.
  Сьогодні деревину і матеріали з неї часто використовують у виробництві меблів для дому та офісу. Причому в якості декору використовують УФ-друк на поверхнях.

  Дана технологія дозволяє нанести на меблі зображення будь-якої складності, кольору і розміру. За її допомогою легко підкреслити унікальну структуру матеріалу. При виконанні ультрафіолетового фотодруку використовуються спеціальні чорнила, які полімерізуються під впливом УФ-ламп. Це дозволяє фарбі глибоко проникати в товщу матеріалу і міцно закріплюватися в ній, не порушуючи структуру. Завдяки УФ-друку всі кольори виглядають природно, яскраво і відрізняються контрастністю.

  Фотодрук на меблях: матеріали та вироби

  Звернувшись в компанію Hataprint, ви можете замовити друк на:

  — кухонних меблях;
  — шафах-купе;
  — фасадах інших предметів для ванних і дитячих кімнат, спалень, віталень і передпокоїв;
  — офісних меблях.

  Професійне обладнання та якісні чорнила дозволяють нам виконувати ультрафіолетовий фотодрук на деревині, МДФ, ДСП, ЛДСП, шпоні, фанері, ламінаті і паркеті. Ви можете бути впевнені, що створені нами вироби стануть справжньою окрасою вашого будинку, квартири або офісу. Оформити замовлення або дізнатися деталі співпраці, ви можете, звернувшись до наших менеджерів.
   Made on
   Tilda