ДРУК НА ФРЕСЦІ
УФ-друк на фресках

Якщо ви хочете зробити інтер'єр свого будинку, квартири, офісу або іншого об'єкта унікальним, прикрасьте його фрескою. Раніше вона була виглядом настінного розпису на штукатурці, а сьогодні завдяки сучасним технологіям нанести зображення можна на гнучкий камінь або цеглу. Для цього використовується технологія ультрафіолетового друку.
  Замовити друк на фресці в Луцьку
  Ціни запитуйте у наших менеджерів:
  +38 067 444 82 29
  або залиште заявку
  Друк на фресці. Робота №1
  Друк на фресці. Робота №2
  Друк на фресці. Робота №3
  Друк на фресці. Робота №4
  Друк на фресці. Робота №5
  Друк на фресці. Робота №6
  Друк на фресці. Робота №7
  Друк на фресці. Робота №8
  Фрески, створені з її допомогою, відрізняються:

  — яскравістю і контрастністю кольору;
  — стійкістю до зношування, стирання, дії вологи і високих температур;
  — простотою догляду — поверхню можна протирати вологою ганчіркою, оскільки вона не боїться води;
  — довговічністю.


  Прикрасивши свій будинок або офіс фрескою на основі УФ-друку, ви можете бути впевнені, що вона збереже свій первозданний зовнішній вигляд на довгі роки.

  Фреска на основі гнучкого каменю

  Гнучкий камінь — тонкий зріз натурального піщаника, нанесений на склохолст, який випускається у вигляді плитки або рулонів. Він відрізняється простотою використання, в тому числі фотодруку різних зображень.

  Гнучкий камінь є дуже красивим, натуральним матеріалом, з приємною текстурою, який має чудові експлуатаційні характеристики. Тому фрески, створені на його основі, виглядають розкішно і використовуються для прикраси різних приміщень, у тому числі з підвищеним рівнем вологості.

  Ви можете замовити УФ-фотодрук на гнучкому камені, плитці, фресці фахівцям компанії Hataprint. Завдяки використанню сучасних, продуктивних принтерів і якісних чорнил, зображення виходять дуже реалістичними, чіткими і яскравими. Наші майстри нанесуть будь-який малюнок за вашим бажанням або запропонують один з каталожних варіантів.

  Made on
  Tilda